Pobeach-Kayaks
Продаж та прокат каяків і каное в Україні (т. 097-967-75-76)
ГоловнаМапа сайтуКАТАЛОГЯк вибрати каяк?Часті запитанняПравила безпекиПрокат каяків (байдарок)Про Нас
Як купити каяк/каное?
Де і як зберігати каяк/каное?
Як перевозити каяк/каное?
Інструкція з використання
Як доставити каяк/каное?

Як доставити каяк, каное та аксессуари для каякінгу?

 
Варіант №1 - Самовивіз:

Якщо ви знаходитеся у Києві, неподалік Києва, або приїхали у Київ на авто - ви завжди можете забрати замовлений товар власним транспортом. Каяки та каное легко поміщаються на багажник будь-якого автомобіля. Ми також надамо вам поради стосовно того як краще закріпити багаж та надамо необхідне ремені для кріплення.

Для перевезення каяків та каное на даху автомобіля ви можете також придбати у нас спеціальні кріплення, які прикріплюються до багажника на даху і надійно фіксують каяк (каное, човен), не даючи йому зміщуватися в бік, або зісковзнути з багажника при транспортуванні.

Варіант №2 (кур'єрська доставка):

Ви можете також скористатися послугами кур'єрської доставки однієї з українських транспортних служб, які мають відділення у вашому регіоні.

Оскільки каяки, каное та човни відносяться до негабаритного вантажу - не всі перевізники приймають їх до перевезення.

На сьогодні "бюджетні" перевезення негабаритних вантажів в Україні здійснюють:


1) Транспортна компанія "САТ":  http://www.sat.ua
2) Транспортна компанія "Нова Пошта": http://novaposhta.ua
3) Транспортна компанія "Ин-Тайм": http://www.intime.ua

Тарифи названих компаній приблизно на одному рівні. (Для прикладу, середня вартість доставки з Києва у Донецьк каяка вагою брутто 37 кг, довжиною 4,5 м. та шириною 65 см., за умови страхування товару (виходячи з середньої вартості каяків в 10 000 грн.) та доставки за схемою "Склад-Склад" складае 320-400 грн.)
У випадку відправки каяка без страхування вартість перевезення складає 150-250 грн.

Ви також повинні заздалегідь подбати про транспорт для перевезення вашого каяка, каное чи човна зі складу кур'єрської служби до місця його постійного зберігання. Якщо ви вирішили замовити ГАЗель - замовляйте бортову 4-метрову. Кузовні газелі в більшості випадків не підійдуть для перевезення великих каяків та каное.

При доставці товару
кур'єрськими службами у Вас також є можливість здійснити оплату товару при отриманні.*
_________________________
*Однак, в будь-якому випадку замовлення на каяки та каное не приймається без здійснення передоплати у формі завдатку в мінімальній сумі, яка покриє транспортні витрати у разі вашої відмови придбати доставлений товар.

Доставка аксесуарів - весла, жилети, юбки тощо:

Якщо ви замовляєте у нас невеликий за розмірами товар, такий як весло, юбка для каяка, страхувальний жилет, або інші невеликі за розміром товари - ви можете скористатися однією із служб доставки, які перелічені вище. При цьому ви можете оплатити товар вже при його отриманні, та замовити доставку прямо під ваші двері.

УВАГА! Інтернет-магазин Pobeach-kayaks відмовився від доставок вантажу ЖД транспортом у зв'язку з випадком навмисного пошкодження каяка та неможливістю пред'явлення перевізникові будь-яких перензій. Окрім того при перевезенні каяків ЖД транспортом товар не підлягав страхуванню, а наявність "неофіційних платежів" у разі такої доставки підвищувала вартість доставки, яка не була нижчою за доставку кур'єрськими службами.


ГоловнаМапа сайтуКАТАЛОГЯк вибрати каяк?Часті запитанняПравила безпекиПрокат каяків (байдарок)Про Нас