Pobeach-Kayaks
Продаж та прокат каяків і каное в Україні (т. 097-967-75-76)
ГоловнаМапа сайтуКАТАЛОГЯк вибрати каяк?Часті запитанняПравила безпекиПрокат каяків (байдарок)Про Нас
Часті запитання
Партнерам
Вакансії
Контакти
Про Нас

Pobeach-kayaks ("Побіч-каякс") - це команда професіоналів в галузі сучасного туристичного каякінгу. Ми завжди раді допомогти Вам у виборі спорядження для будь-якого виду каякінгу, незалежно від того чи Ви плануєте багатоденний похід, чи прогулянку по місцевій річці на кілька годин.

Наш інтернет-магазин товарів для каякінгу працює на ринку України вже майже два роки, за чей час ми встигли вирости від одиночних поставок каяків під замовлення до одного з лідерів на ринку каякінгу в Україні. Ми також відкрили власний пункту прокату каяків, де кожен має можливість випробувати деякі найпопулярніші моделі каяків та спорядження перед тим як купити каяк, або вперше в своєму житті спробувати сучасний каякінг.

Ми завжди відкриті до нових знайомств та нових партнерів, які бажають розвинути каякінг в Україні до рівня його поширення у Європі та Північній Америці, де люди проводять на каяках та каное не менше часу аніж у нас на велосипедах та пікніках.

Наші досягнення:

- переклад на українську мову інтернет-посібника про каякінг Kayakpaddling.net
- розробка Правил Безпеки при плаванні на каяках та каное;
- розробка рекомендацій стосовно вибору каяків;
-
розробка рекомендацій стосовно вибору страхувального жилета для каякінгу;
- розробка рекомендацій стосовно зберігання, транспортування каяків та догляду за каяками;
- загальна типологізація каяків та групування каяків за їх призначенням.

Усі ці рекомендації Ви можете знайти на сторінках нашого ресурсу, а також на нашому новому ресурсі - Каяк Маркет, у розділі Статті.

Наші закордонні партнери:


У 2011-му році ми вибороли право представляти в Україні продукцію найкращого у світі виробника весел для каякінгу - американської компанії WERNER Paddles.
2012-го року Pobeach-kayaks продовжив свою "експансію". Починаючи з цього року ми представляємо в Україні продукцію наступних відомих виробників каяків та аксессуарів для каякінгу:

OCEAN KAYAK (США) - виробник найкращих у світі Sit-On-Top каяків для рибалки, дайвінгу та пляжного відпочинку.
Necky Kayaks
(США) - висококласні експедиційні, туристичні та прогулянкові каяки.Old Town Canoe
(США) - найвідоміший виробник класичних канадських каное, а віднедавна також і  каяків.
Carlisle Paddles
(США - якісні та недорогі весла для каяків та каное.SeaBird Designs
(Норвегія) - композитні та поліетиленові каяки для туризму, прогулянок та рибалки.


Point65 N (Швеція) - висококласні експедиційні, туристичні та прогулянкові каяки. Родзинкою усієї лінійки каяків від компанії Point65 N є модульні поліетиленові каяки, які розкладаються на кілька частин та збираються за лічені секунди.
NRS (
Northwest River Supplies) (США) - виробник високоякісних та недорогих аксесуарів для каякінгу та активного відпочинку.
PALM
(Велика Британія) - високоякісний одяг, аксесуари та страхувальні жилети для каякінгу та гребного спорту, які виготовляються за найсучаснішими технологіями сьогодення.

Pobeach-kayaks також є офіційним партнером постачальників в Україну багатьох інших брендів, усі товари  продаються в нашому магазині за рекомендованими цінами офіційного представника без додаткових надбавок, або нижче.Perception Kayaks
(Велика Британія) - одні з кращих європейських каяків з поліиетилену. Найкраще співвідношення ціна/якість.
FeelFree Kayak
(Малайзія) - бюджетні поліетиленові каяки для рибалки, туризму та прогулянок.


Advanced Elements
(США) - надувні та каркасно-надувні каяки (байдарки) та каноэ для туризму, прогулянок та активного відпочинку на воді.
R
TM Kayaks (Франція) - поліетиленові каяки для туризму, рибалки та активного відпочинку.


Hobie Kayaks
(США) - американські каяки преміум-класу з педальним (лопастним) приводом. Каяки Hobie Kayaks єдині в своєму роді, рух каяка забезпечуеться за рахунок плавників, які працюють за принципом крила пінгвіна. Вартістть каяків від  Hobie Kayaks прораховується в окремому індивідуальному порядку.

THULE - автомобільні багажники, багажні системи та інші автоаксесуари для перевезення на автомобілях каяків, каное чи іншого спортивного спорядженя.На відміну від решти магазинів, в Pobeach-kayaks.com Ви ніколи не зустрінете "впарювання" Вам товару. Ми надзвичайно ретельно підходимо до підбору каяка та спорядження для кожного нашого клієнта. Надзвичайно широкий асортимент товару дозволяє якнайкраще підібрати спорядження відповідно до побажань та бюджету кожного покупця.

Постійні контакти з топ-менеджерами компаній-лідерів у сфері сучасного каякінгу дозволяють нам поставляти на ринок України найсвіжіші новинки з усього світу. Ви завжди можете замовити у нас будь-яку модель каяка, яку Ви побачили де-небудь в мережі.

Зателефонуйте нам і Ви переконаєтеся у високій якості товарів та послуг, які ми пропонуємо та високій кваліфікації наших консультантів.

З повагою,
Адміністрація
_________________
Pobeach-kayaks
Каяк Маркет
ГоловнаМапа сайтуКАТАЛОГЯк вибрати каяк?Часті запитанняПравила безпекиПрокат каяків (байдарок)Про Нас